Zainspiruj siebie – wiosenny spontanik

dnia

Witajcie !

Piękna wiosna za oknami, więc od razu chce się żyć bardziej. Słońce ma niesamowitą moc, która wyzwala we mnie optymizm. Mam nadzieje, że u Was też ! Dzisiaj bardzo krótko, aby spędzić jeszcze trochę czasu na świeżym powietrzu z moimi szkrabami.

Obserwuje ostatnio  wciąż postępujący wysyp specjalistów od wszystkiego. Coraz więcej osób zaczyna kreować się na GURU w tej czy innej branży. Nie mam nic przeciwko dobrze wyedukowanym, skutecznym, zrównoważonym psychicznie, konkretnym profesjonalistom. Cieszę się gdy odkryje kogoś, kto wzbogaci moje życie swoją postawą i przekazem. Doceniam również tych, którzy dopiero zaczynają działać, ale od początku stawiają na wartościowe treści i dobrą jakość.

Niestety ilość mądralińskich jest tak duża, że gdzie się nie obrócisz znajdziesz kogoś, kto wie najlepiej co i jak. Szkoda, że z reguły są to powtarzane treści, które niewiele mają wspólnego z tym, aby wzbogacić  odbiorce, za to wiele z tym, aby pomóc sobie. To powinno działać w dwie strony. Jasne, że musisz zmienić siebie, aby zacząć zmieniać innych.

Aby zapalać innych samemu trzeba płonąć

Jacek Walkiewicz.

Męczy mnie taki świat, w którym wszyscy chcą być mądrymi głowami i wypowiadać się na wszystkie tematy. Właśnie dlatego na co dzień skupiam się na tych, którzy najbardziej mnie inspirują a ich życie jest odzwierciedleniem tego czego nauczają.

Dzisiaj mam do Was prośbę. Zainspirujcie się dzisiaj sobą. Jeżeli teraz, w tym okresie życia nie ma się za bardzo czym inspirować, wróćcie do czasu, w którym czuliście się wspaniale. Słońce za oknami jest mobilizujące, ale kiedy pada deszcze i jest ponuro, również musimy robić swoje. Dzisiejszy dzień może być naszym ostatnim. Bądźmy dla siebie inspiracją, bo tylko my w głębi wiemy dokąd podążamy i czujemy czego nam potrzeba.

Dajmy trochę urlopu tym, którzy chcą nas zaprowadzić na sam szczyt.

Dajmy pracę sobie i działajmy aktywnie.

Dobrego dnia

zaproszenie

Reklamy

3 Komentarze Dodaj własny

 1. Mądraliński pisze:

  Nie wiele ? Niewiele piszemy razem Panie Pawle, a to już raz widzę taki błąd u Pana.

  Mądraliński profesor Jan Miodek.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Alicja pisze:

  Wpis może być inspirujący, ale dla mnie trochę tego słońca niewiele zmienia, bo… jestem uśmiechnięta i zadowolona z życia na co dzień! Pozdrawiam 🙂

  Polubione przez 2 ludzi

  1. zwyklytata pisze:

   „Kiedy pada deszcz i jest ponuro też musimy robić swoje” Też uśmiecham się na co dzień.
   Jakie Ty masz na to sposoby ? Co sprawia, ze jesteś uśmiechnięta ?

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s